Blog

Nergal Global Company, bünyesinde bulunan uluslararası e-ticaret pazarının tanıtımı için kullanacağı yüzlere karar verdi. Aralarında film ve dizilerde oynayan ünlüler olduğu gibi yarışmalarda dereceye girenler de var.

Nergal reklam yüzlerini seçti

Sustainable Development requires a balance to be maintained between development and the environment.

image 750x 5fd39c8ca3ba6 1

Nergal Global Company, bünyesinde bulunan uluslararası e-ticaret pazarının tanıtımı için kullanacağı yüzlere karar verdi. Aralarında film ve dizilerde oynayan ünlüler olduğu gibi yarışmalarda dereceye girenler de var.

Ünlü markanın büyük girişimleri sonucu doğan uluslararası e-ticaret pazarını, ünlü model Sebastian Sauvé tanıtacak. Ona ise eşi Laura Kasz eşlik edecek. Anna Sarkisyan ve Teddy Temz gibi modeller de site içindeki markaların tanıtımda yer alacak. Ayrıca yakışıklı ikizler yani Wezel Twins de bu modellere dahil olacak. Bu reklam yüzleri markanın öne çıkan isimleri olduğu gibi seçtikleri ürünlere istedikleri oranlarda indirim uygulayabilecekler.

‘’7’den 70’e herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı altı farklı model, tabii ki ikisi ikizler olmak şartıyla, tüm müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun teklifleri sunmak üzere e-ticaret sitemizde boy gösterecekler,’’ diyen Nergal Global Company CEO’su Toğan Kuter Eren, sözlerine şöyle devam etti: ‘’Yenilikçi bir yazılım firması olarak her zaman müşterilerimizi odağımızda tutuyor, seslerine kulak veriyoruz. Reklam yüzlerimizi de seçerken müşterilerimizi dinledik, hem ünlü hem de herkesin çok seveceğine inandığımız kişilerle karşılarına çıkmayı tercih ettik. Reklam yüzlerimiz sayesinde müşterilerimizin markamızla olan gönül bağını arttırmayı hedefliyoruz.’’

Toğan Kuter Eren konuşmasını ise ‘’Nergal ailesi olarak, yeni e-ticaret platformumuzu piyasaya sunarken, böylesi yetenekli ve başarılı isimlerle yola çıkmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Her isim markamızın özünü yansıtıyor. Bunu stil ve kültür ile birleştiriyorlar. E-ticaret sitemizin arkasında yatan tüm özelliklerini başarıyla internet ortamına aktarıyorlar,’’ diyerek sonlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir