Nergal Web Services hizmetlerini kullanmaya başlamadan önce lütfen bu Kullanım Koşulları’nı dikkatli bir şekilde okuyunuz. Nergal Web Services hizmetlerini kullanarak veya Nergal Web Services’te bir hesap oluşturarak bu kullanım koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu sayfada yer alan bilgiler, hukuki bir anlaşma niteliğindedir. Öncelikle bu kullanım koşulları sözleşmesinde yer alan ifadeleri açıklayarak başlayacağız.

Nergal Web Services (Yalnızca ‘’hizmet’’; veya ‘’hizmet sağlayıcı’’ olarak da anılabilir), www.nergalwebservices.com URL’leri üzerinden hizmet veren, e-posta içerikleri oluşturmanıza, bunları ve izinli e-posta pazarlama iletişim veritabanınızı yönetmenize, e-posta adresi bilgisini bilinçli bir şekilde sağlamış olan bireysel alıcılara bu içerikleri e-posta yoluyla ulaştırmanıza (kampanya gönderimi veya toplu gönderim olarak da anılır.) imkan veren bir e-posta pazarlama hizmetidir.

Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ., Nergal Web Services ürününün sahibi ve işletmecisidir. Söz konusu şirketin çalışanları, sözleşmeli çalışanları, anlaşmalı tarafları ve temsilcileri Nergal Web Services Ekibi (Nergal Web Services Team) olarak anılır. Bu hizmetin yararlanıcısı ya da yararlanıcı olan bir organizasyon veya kişinin temsilcisi olarak, siz bu anlaşmayı kabul etmiş olan ‘Müşteri’ olarak anılırsınız.

Bu kullanım sözleşmesi (anti-spam politikası ve gizlilik politikası ile bilgi bankasında yer alan bilgiler ile birlikte) Nergal Web Services’te kayıtlı bir hesabı olan Müşteri olarak, Nergal Web Services’i hangi kurallar ve koşullar altında kullanabileceğinizi belirler. Bu kullanım koşulları hakkında sorularınız olması halinde, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

GENEL KURALLAR

Aşağıdaki kurallara uyacağınızı kabul ettiğiniz varsayılır:

Spam e-posta gönderimi yapmak hukuken yasaklanmıştır ve Nergal Web Services kullanım koşullarına da aykırıdır. E-posta pazarlama izinli bir pazarlama yöntemidir; dolayısıyla, e-posta gönderilen alıcıların e-posta iletişim bilgileri izinli yöntemlerle edinilmiş olmalıdır. Gönderilen bir e-posta, (A) çok sayıda başka alıcıya daha hitap ediyorsa ve bu durumda bir alıcının kimliği e-posta içeriğinden bağımsız, ilgisiz hale geliyorsa; VE (B) alıcı doğrulanabilir biçimde, açıkça ve bilinçli olarak e-posta iletişim bilgisini sağlamamışsa, spam özelliği taşır.

Satın alınmış, kiralanmış veya üçüncü-taraf kişi veya organizasyonlardan temin edilmiş e-posta iletişim bilgilerine e-posta göndermek kullanım koşullarına aykırıdır.

Yapılan bir kampanya gönderimi, %15’ten fazla bounce (hatalı, eksik veya var olmayan e-posta adresi) puanı alırsa, Nergal Web Services hesabınızı tek taraflı olarak dondurma hakkına sahiptir. Durumun herhangi bir şekilde tekrarlanması halinde, Nergal Web Services ücret iadesi yapmadan hesabınızı kapatma hakkına sahiptir.
Zararlı içerik olduğu alıcı sunucular, alıcı kişiler veya Nergal Web Services tarafından raporlanan ve/veya tespit edilen kampanya gönderimleri gerçekleştiren hesaplar, Nergal Web Services tarafından uyarılmaksızın ve ücret iadesi yapılmadan kapatılır. Zararlı içerik; dolandırıcılık amacı taşıyan, yanıltıcı hedef sayfalara (landing page) yönlendirme barındıran, virüs / solucan (warm) / zararlı yazılım (malware) içeren, pornografi, kumar bağlantılı veya diğer yasadışı işlemlere ait dosya, görsel, bağlantı ya da yazı içeren kampanya anlamına gelmektedir.

Hangi durumlara izin vermiyoruz?:

İnternetten para kazanmaya yönelik birden fazla web sitesine yönlendirme yaparak listenizdeki kişilere reklam içeriği göndermek. (affiliate marketing)
Daha önce izin/onay almadığınız e-posta adreslerine gönderim yapmak veya bu kişilere affiliate marketing içeriği olan bir link paylaşmak.
Zengin olmayı vaat eden, kolay para kazanma, evden çalışarak para kazanma gibi içerikler paylaşmak. (affiliate marketing)
Siyasi içerik, kripto para (bitcoin v.b.) konularıyla ilgili içerik paylaşmak.

HESAP KURALLARI

Hesap Oluşturmaya Uygunluk Kriterleri

Nergal Web Services ürününü kullanabilmek için;

18 yaşını doldurmuş olmanız,
Kaydolma sürecinin eksiksiz tamamlamanız,
Bu kullanım koşullarını kabul etmeniz,
Doğru, geçerli ve tam bilgi sağlamanız gerekmektedir.
Nergal Web Services’i kullanarak, yukarıda sıralanmış olan kriterlerin tamamını sağladığınızı kabul ve beyan etmiş olursunuz. Nergal Web Services dilediği zaman bu kriterlerde değişiklik yapma ve bu kriterlere dayanarak hizmet vermeme hakkını saklı tutar.

Kullanım Koşullarının Geçerlilik Kapsamı
Bu kullanım koşulları, Nergal Web Services’e kaydolmanızdan hesabınızın tamamen silinmesine kadar geçerlidir. Eğer Nergal Web Services’e bir organizasyon ya da kişi adına kaydoluyorsanız, bu organizasyon veya kişi adına kullanım koşullarını onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olursunuz.

Bir Hesabın Kapatılması

Tarafınız veya Nergal Web Services, bu sözleşmeyi herhangi bir zamanda, karşı tarafa ihbarda bulunarak sona erdirebilir. Nergal Web Services, size vermiş olduğu hizmeti herhangi bir zamanda sebep belirterek veya belirtmeyerek sona erdirebilir. Eğer hizmet herhangi bir sebep belirtilmeden kapatılmışsa, önceden rayici belirlenmiş olan planınızın kalan kullanım hakları dahilinde ödemeniz iade edilecektir. Bu ödeme iadesi, aylık planlar için kalan kullanım günü, yıllık kredili planlar için kalan kullanım kredisi dikkate alınarak gerçekleşecektir. Bu kullanım koşullarının herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda hesabınız kapatıldıysa, Nergal Web Services tarafından ücret iadesi yapılmayacaktır. Hesabınızın kapatılması durumunda, hesabınıza ait tüm veriler, sisteme aktarmış olduğunuz e-posta adresleri de dahil olmak üzere Nergal Web Services veritabanından kaldırılacaktır.

Aktif sözleşmesi bulunmayan *(Nergal Web Services ile çalışmayı bırakmış)* ücretli hesapların verileri 3 ay sonra Kişisel Verileri Koruma Kanunu gereği sistemden tamamen silinmektedir. Bunun yanı sıra 3 ay boyunca hesabına giriş yapmamış ücretsiz hesapların verileri de KVKK gereği sistemden tamamen silinmektedir.

Kullanım Koşullarında Değişiklik Yapılması

Bu kullanım koşullarını Nergal Web Services herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Bir değişiklik yapılması halinde, güncellenmiş kullanım koşulları Nergal Web Services’e ait web-sitelerine eklenir ve değişikliğe ait ihbar Nergal Web Services’e sağlamış olduğunuz güncel e-posta adresinize yapılır. Hesabınızı değişikliği takip eden on (10) iş günü içerisinde kapatmamanız halinde, kullanım koşullarındaki değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılır. Nergal Web Services, web-sitesini, hizmetlerini veya hizmetlerine ait özellikleri dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Hesap ve Şifre

Hesabınıza erişim sağladığınız e-posta adresi, hesap ismi ve şifrenin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Ayrıca, kullanmaya yetkili olsanız da olmasanız da, erişebildiğiniz tüm hesaplar için de bu bilgilerin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuzdur. Kullanıma yetkisi olmamasına rağmen, sizden başka bir kişinin hesabınıza erişmesi halinde bizi vakit kaybetmeksizin bilgilendirmeniz gerekmektedir. Çalınmış veya ele geçirilmiş (hacked) hesaplar nedeniyle Nergal Web Services sorumlu değildir. Nergal Web Services, hiç bir müşterisinin şifresini güvenlik sebebiyle göremez ve yine güvenlik gerekçesiyle yalnızca şifre sıfırlama işlemi gerçekleştirmenizi sağlayabilir.

Hesaplarla ilgili Anlaşmazlıklar

Nergal Web Services, hiç bir müşterisinin içerisinde bulunduğu organizasyonun iç işlerini ve hiç bir müşterisinin kişisel ilişkileri bilemez; dolayısıyla bir hesabın kime ait olduğu konusunda hüküm koyamaz. Hiç bir kişi, kendisine ait olmayan bir e-posta adresiyle açılmış hesaba erişim sağlamak amacıyla Nergal Web Services’ten bilgi ve erişim talep edemez. Hesaplarla ilgili anlaşmazlık durumlarında, erişim ve/veya bilgi talep eden kişilerin, bu ihtilafı hesabı oluşturmuş olan taraf ile çözüme kavuşturması gerekir. Nergal Web Services, bir hesabın kime ait olduğu konusunda öncelikli olarak hesabı oluşturmuş olan e-posta adresini, ardından e-posta içeriklerinde yer alan organizasyon ve/veya kişi bilgilerini, son olaraksa hesap bilgilerinde sağlanmış olan iletişim bilgilerini dikkate alır.

Ödemeler

Nergal Web Services ön ödemeli olarak çalışan bir hizmet sağlayıcıdır. Herhangi bir hizmetin alınabilmesi için, öncelikli olarak açıkça beyan edilen veya müşteriye özel şekilde sunulmuş teklifte yer alan ücretin ödenmesi gerekmektedir.

Aylık Planlar

Aylık planlar için ücretlendirmeler Nergal Web Services’e ait web-sitelerinde açıkça duyurulur ve yer alır. Bu ücretlendirmeler ve plan kapsamları Nergal Web Services tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Aylık planlar için ödemeler bir aylık dönem için yapılır.

Plan kullanım süresi dolduğunda, yenileme ödemesi bir önceki ayla aynı koşulları içerecek şekilde, aynı ücretlendirme ile otomatik olarak oluşturulur. Bu süre içerisinde web-sitesinde yer alan plan ve ücretlendirmeler değişmiş olsa dahi, yenileme ödemesinin aktif olduğu süre içerisinde ödeme yapma kaydıyla, müşteriler bir önceki ay satın aldıkları plan ile devam etme hakkında sahiptirler. Yenileme ödemesi için tanınan süre üç (3) gündür. Dördüncü gün itibariyle yenileme ödemesi kaldırılır. Bu sürenin ardından yeni bir plan satın alınmak istenirse, güncel plan ve ücretlendirmeler geçerli olacaktır. Yenileme yapıldığında, sözleşme başlangıç tarihi dikkate alınarak sözleşme güncellenir.

Aylık planlar satın alındığında, bir sonraki kullanım dönemi için ödeme yapılması zorunlu değildir; dolayısıyla müşteriler diledikleri zaman Nergal Web Services hizmetinden yararlanmayı bırakabilir. Bu kapsamda, müşteriler her kullanım döneminin ardından, önceden rayici belirlenmiş ücreti ödeyerek farklı bir plana geçiş yapma hakkında da sahiptir.

Ön ödemeli sistemin sonucu olarak limit aşımı söz konusu değildir; ancak, müşteriler kullanım ihtiyaçlarının değişmesi durumunda, aktif kullanım süreleri dolmadan Nergal Web Services Ekibi ile iletişime geçerek plan değişikliği talep edebilir. Aktif sözleşme dönemi içerisinde yapılacak değişikliklere, ancak üst paketlere geçiş yapılmak istenmesi halinde izin verilir. Bu durumlarda, plan değişikliği nedeniyle oluşacak olan fiyat farkı, sözleşme dönemi içerisinde kalan günler üzerinden hesaplama yapılarak tespit edilir. Plan değişikliği, fiyat farkı ödemesinin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilir.

Gönderdiğin Kadar Öde (Yıllık Kredili) Planlar

Aylık planlar dışında, bir yıl içerisinde düzensiz olarak gönderim gerçekleştirmek için müşteriler yıllık kredili planları tercih edebilir. Konu hakkında detaylar web-sitesinde ücretlendirme ve planlar sayfasında yer alır. Gönderdiğin kadar öde (yıllık kredili) planlar dahilinde satın alınan krediler bir yıl boyunca geçerlidir. Bir yılın sonunda kalan kredi olması durumunda, bunlar yenileme yapılsa dahi silinecektir.

Yıllık kredili planlar dahilinde, müşteriler diledikleri zaman ek kredi satın alabilirler.

Nergal Web ServicesVerify ile E-posta Doğrulama Hizmeti

Nergal Web Services, Nergal Web ServicesVerify isimli ürünü ile sağladığı e-posta doğrulama hizmeti için %100 doğru sonuçlar taahhüt etmez. Ek olarak, doğrulama işlemi uygulanan listelerde, soft bounce (geçici nedenlerle teknik olarak ulaşılması mümkün olmayan) e-posta adresleri temizlenmez. Bunun nedeni, soft bounce adreslerin geçici neden ortadan kalktığında ulaşılabilir hale gelebilecek olmasıdır.

E-posta doğrulama işleminin ardından Nergal Web Services hizmetlerinden yararlanmak istenmesi halinde, müşterinin doğrulama yapılmadan önceki listesindeki toplam bounce adres oranı %45’i geçmemelidir. Bu oranın üzerinde bounce adresi içeren listelere e-posta doğrulama işlemi uygulansa dahi, bu seviyede bounce adresi, bir listenin izinli olarak elde edilmediğine işaret ettiği için, Nergal Web Services müşteriye hizmet vermeyi reddeder.

Nergal Web Services Ekibi, izinli pazarlama kuralları dahilinde temin edilmediğinden şüphelenilen listeler için müşteriye hizmet vermeyi reddetme hakkında sahiptir.

Kredi Kartları

Müşterilerin aylık planlar için taahhütlü ve düzenli ödeme yapmak istemesi halinde, otomatik ödeme talimatı vermeleri gerekir. Bunun için geçerli bir kredi kartına ait doğru bilgilerin Nergal Web Services’e sağlanması ve aylık düzenli ödeme alınabilmesi için açık ve yazılı beyan verilmesi gerekir. Bu beyan e-posta yoluyla Nergal Web Services Ekibi’ne ait ‘useinbox.com‘ uzantılı e-posta adreslerine gönderilecek olan mesajlar yoluyla da yapılabilir. Müşteriler otomatik ödeme talimatını kendi bankaları aracılığıyla, Nergal Web Services’e ait güncel banka bilgilerini ileterek de gerçekleştirebilirler. Kredi kartıyla ilgili bir sorundan dolayı (bakiye yetersizliği, kartın geçerlilik süresinin dolması vb.) ödeme alınamasından müşteri sorumludur. Bu nedenle kart takibini yaparak, gerekli durumlarda kart bilgisi değişikliğini sağlamak da müşterinin sorumluluğundadır.

Otomatik ödeme talimatı verilen kredi kartını kullanan kişi, bu kredi kartını kullanmaya yetkili olduğunu ve bu kredi kartından alınacak ödemelerin reddedilmeyeceğini kabul ve beyan etmiş olur.

Nergal Web Services, kredi kartından ödemenin tahsil edilememsi halinde müşteri ile sistemde kayıtlı e-posta ya da telefon iletişim bilgisi üzerinden iletişime geçecektir. Bu durumda ödeme alınana kadar müşteriye ait hesap dondurulacaktır.

Ödeme İadeleri

Bu kullanım koşulları içerisinde sayılan sebepler dışında bir nedenle hesabınızın kapatılması ve size hizmet verilmesinin kesilmesi halinde, Nergal Web Services ödeme yapmış olduğunuz son ve aktif plan için ödemenizi iade edecektir. Bunun dışında herhangi bir sebeple Nergal Web Services’ten ödeme iadesi talep edilemez.

Ek Hizmetlere Ait Ödemeler

Nergal Web Services aylık ve yıllık kredili planlar dışında da hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, özellikleri, kapsamları ve ücretlendirmeleri herhangi bir zamanda Nergal Web Services tarafından değiştirilebilir. Değişiklikler web-sitesi üzerinde güncellenir. Gönderim planlarında olduğu gibi, Nergal Web Services ek hizmetler için de ön ödemeli sistem dahilinde hizmet sağlamaktadır. Ek hizmetlerin kullanımı esnasında bu kullanım koşullarında yer alan kurallardan birinin ihlal edilmesi halinde, Nergal Web Services hesabınızı dondurabilir veya kapatabilir.

HAKLAR

Nergal Web Services’e Ait Mülkiyet Hakları

Müşteriler, Nergal Web Services’in sahip olduğu web-sitesi ve yazılımlar aracılığıyla elinde bulundurduğu mülkiyet haklarına (bunlar patent, marka, hizmet markası, iş sırları ve telif haklarını içerir) saygı duymalıdır. Mülkiyet hakkının Nergal Web Services’e ait olduğu tüm marka, patent, ürün, yazılım ve telif hakları, yalnızca Nergal Web Services Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ.’nin bilgisi ve izin verilen kurallar ve koşular dahilinde kullanılabilir.

Müşteriye Ait Mülkiyet Hakları

Müşteriler, e-postalarında kullandıkları tüm materyalleri kullanmaya yetkili olduklarını veya bu materyallerin sahibi olduklarını kabul ve beyan ederler. Nergal Web Services, müşterisinin mülkiyet hakkını koruduğu materyalleri ancak bu kullanım koşullarında yer aldığı şekliyle kullanabilir.

E-posta Kampanya İçeriklerini İzleme Hakkı

Nergal Web Services, müşterisinin hazırlamış ve/veya göndermiş olduğu kampanya içeriklerini inceleyebilir, izleyebilir, kopyalayabilir ve sorunları önlemek ve faydalı algoritmalar oluşturabilmek amacıyla kendi şirketi içerisinde dağıtabilir. Bu izleme hakkına dayanarak, Nergal Web Services kullanım koşullarını ihlal ettiğini tespit ettiği müşterilerine ait hesapları dondurabilir veya kapatabilir.

Müşteri Listelerine Erişim Hakkı

Nergal Web Services, müşterilerinin kendi sistemine aktarmış olduğu e-posta iletişim bilgilerini hiç bir üçüncü tarafla paylaşmayacağını beyan eder. Güvenlik gerekçesiyle, Nergal Web Services Ekibi’nin müşteri hesabında bulunan listelere erişimi kısıtlanmıştır. Yalnızca gerekli hallerde, müşterinin açık ve e-posta aracılığıyla ulaştıracağı yazılı onayı doğrultusunda, Nergal Web Services Ekibi müşteri listelerine kısıtlı süreli erişim sağlayabilir. Bu süre içerisinde Nergal Web Services Ekibi müşterilerine ait listeleri üçüncü taraflarla paylaşmak için kullanamaz.

İHLALLER

İhlallerin Bildirilmesi

Eğer bu kullanım koşullarının herhangi bir Nergal Web Services müşterisi tarafından ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.

Eğer bir Nergal Web Services müşterisi tarafından, Nergal Web Services sistemi kullanılarak gönderilmiş spam bir e-posta aldıysanız, lütfen Nergal Web Services Ekibi ile iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.

Eğer bir Nergal Web Services müşterisinin telif haklarınızı ihlal eden materyaller kullandığını düşünüyorsanız, lütfen vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek bu durumu ihbar ediniz.

(Bir e-postanın Nergal Web Services sistemi kullanılarak gönderilip gönderilmediğini anlamanın en iyi yolu, her e-postanın alt kısmında yer alan Nergal Web Services logosunun bulunduğundan emin olmaktır. Ancak ihbarlar incelenirken, Nergal Web Services Ekibi sistemsel incelemeler yürüterek bir e-postanın Nergal Web Services IP’leri ve sistemi kullanılarak gönderilip gönderilmediğini teyit eder.)

Bant Genişliği / Throttling
Nergal Web Services’e ait bank genişliğini (bandwidth) yalnızca Nergal Web Services sistemi üzerinden e-posta pazarlama gerçekleştirirken kullanabilirsiniz. Nergal Web Services, görsel ve veri depolama hizmetlerini yalnızca bu amaçla sağlar. Bu nedenle, farklı amaçlarla Nergal Web Services sisteminde görsel ve veri depolanamaz.

Kanunlara Uyum
Nergal Web Services müşterisi olduğunuzda, hizmet kullanımlarınızın tüm geçerli hukuk kuralları ve ilgili düzenlemelerle uyumlu olacağını kabul ve beyan edersiniz. Kullanımlarınızın kanun ve ilgili düzenlemelerle uyumlu olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir.

Nergal Web Services Hizmetlerini yasadışı herhangi bir işlem veya eylem için kullanamazsınız.

SORUMLULUKLAR
Sorumluluğun Sınırlandırılması
Kanunlar ve ilgili düzenlemeler dahilinde, Nergal Web Services hizmetlerinin ve web-sitesinin kullanımı sırasında sizden kaynaklanmış tüm kayıplar ve ihlaller nedeniyle tüm sorumluluğu kabul etmeniz gerekir. Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. ve Nergal Web Services Ekibi, hiç bir dolaylı, cezai, özel veya kazai hasar nedeniyle, hiç bir koşul altında, ihmal veya hasar oluşma ihtimaline dair uyarılmış olunması halinde dahi, sorumlu tutulamaz. Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. ve Nergal Web Services Ekibi’nin sorumluluğu, müşterinin son olarak satın almış olduğu ve hala geçerli olan hizmet için ödenen bedelden fazlası olamaz.

Garantiler
Kanunlar ve ilgili düzenlemeler dahilinde, Nergal Web Services tüm hizmetlerini ve hizmetler dahilinde sunduğu materyallerin tümünü müşterinin ulaşabildiği haliyle ve web-sitesinde beyan edilmiş şekliyle sunar. Bu nedenle, direk veya dolaylı, ek bir garanti sunmaz.

Zararın Tazmini

Müşteri olarak, Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. ve Nergal Web Services Ekibi’nin, bu kullanım koşullarının ihlali nedeniyle yapmış olduğunuz bir başvurudan kaynaklanan avukat giderleri de dahil olmak üzere, ‘Sorumluluğun Sınırlanması’ kapsamındaki tüm sorunluluklardan zarar görmeyeceğine dair peşinen taahhüt vermiş sayılırsınız. Buna ek olarak, üçüncü-taraf kişi veya organizasyonlarca, siz veya şifrenizle hesabınıza erişim sahibi olan herhangi bir kişi tarafından gerçekleştirilmiş, bu kullanım koşulları dahil olmak üzere herhangi bir kanuni ihlal nedeniyle yapılan başvurularda da, avukat giderleri dahil olmak üzere tüm maddi ve manevi kayıplardan Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. ve Nergal Web Services Ekibi’nin zarar görmeyeceğine dair peşinen taahhüt vermiş sayılırsınız.

Avukat Giderleri

Eğer Nergal Elektronik Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından, tarafınıza kullanım koşullarının ihlali sebebiyle bir dava açılırsa, haksızlığın telafisi ya da doğan hasar nedeniyle hak edilmiş haklar kapsamında, avukat giderlerini makul seviyede olmak kaydıyla talep etme hakkı saklı tutulur.

Choose your Delivery Location
Enter your address and we will specify the offer for your area.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping